Termékek
Coffee Powder Stick Pack gép
A Guangzhou Western Packing Co., Ltd. az egyik legtapasztaltabb kávépor-csomagológép gyártó és szállító Kínában. Szeretettel üdvözöljük, hogy gyárunkból vásároljon kiváló minőségű, Kínában gyártott kávépor-csomagológépet. Egyedi megrendeléseket is elfogadunk.
|
|
|
Termékleírás
Ez a kávéporrúd-csomagoló gép nagy-precíziós csavaros adagolórendszerrel van felszerelve, amely pontosan beállítható a különböző poranyagok folyóképességének és sűrűségének megfelelően, ami kis adagolási hibákat eredményez, egyenletes súlyt biztosít minden egyes zacskóban, és csökkenti az anyagpazarlást. A garat és a szállítórendszer csomósodásgátló kialakítású, és vákuumos adagolóval van felszerelve, amely lehetővé teszi a folyamatos és sima porszállítást, és javítja a termelés hatékonyságát.
A vezérlőrendszer PLC intelligens vezérlést használ érintőképernyős kezelőfelülettel kombinálva, ami egyszerűvé teszi a kezelést, rugalmassá teszi a paraméterek beállítását, és támogatja a több csomagolási specifikáció közötti gyors váltást. A berendezés stabilan működik, kompakt felépítésű, kis területet foglal el, megkönnyítve a gyári elrendezést és a karbantartást. A gépház rozsdamentes acélból készült, amely megfelel az élelmiszer- és gyógyszeripar higiéniai és biztonsági szabványainak.
Alkalmazási forgatókönyvek
Élelmiszer és egészségügyi termékek:Automatizált kis{0}}zacskós csomagolás porokhoz, például tejporhoz, kávéporhoz, ízesítőporhoz, fehérjeporhoz és instant porokhoz.
Gyógyszerek és vegyszerek:Nagy-precíziós mennyiségi csomagolás hagyományos kínai orvoslás porokhoz, gyógyszeripari porokhoz, vegyi segédanyagokhoz, festékporokhoz stb.
Növényvédő szerek, napi vegyszerek és személyre szabott kis{0}}csomagolás:Csomagolás peszticidporokhoz, mosószerekhez, illatporokhoz és minta- vagy próba{0}}méretű porokhoz.
Termékek paraméterei
| Név | kávépor rúd csomagoló gép |
| Táska stílus | normál pálcacsomag, kerek{0}}sarokpálca, bármilyen más szabálytalan alakú pálca |
| Kapacitás | 30-60 zsák percenként |
| Kitöltési tartomány | 1-50g |
| Méret | (H) 50-150 mm (Szé) 15-50 mm |
| Hatalom | 1200 W |
| Feszültség | AC 380V 3 fázis 50 Hz |
| Súly | 380 kg |
| Teljes méretek | 850*880*1950 mm (H*Sz*Ma) |
Termékek Részletek


vagy jobbra.





A cég bemutatása
A Western Packing a kínai gyártás új koncepcióját kínálja,{0}}nemcsak Kína árelőnyét, hanem a Németországtól elvárható minőséget és szolgáltatást is. Nem csakKínában készült, de ténylegKínában jött létre!
Fényképezés az ügyfelekkel








Népszerű tags: kávépor-rúd-csomagoló gép, kínai kávépor-rúd-csomagoló gép beszállítói, gyártói, gyárai
















