Termékek
Porzacskó Stick csomagológép
A Guangzhou Western Packing Co., Ltd. az egyik legtapasztaltabb porzsákos csomagológép gyártó és szállítója Kínában. Szeretettel üdvözöljük, hogy gyárunkból vásároljon kiváló minőségű, Kínában gyártott porzsákos csomagológépet. Egyedi megrendeléseket is elfogadunk.
|
|
|
Működési elv
Az egysávos porzacskós rúdcsomagoló gép automatizálja a poranyagok kis zsákokba való csomagolásának teljes folyamatát. Az anyagot először a garatból adagolják a gépbe egy csavaros adagolókészüléken vagy vákuum adagolórendszeren keresztül. A csavar pontosan szabályozza minden porzsák súlyát, biztosítva a stabil adagolást.
A csomagolófóliát a hátulsó-tömítésképző eszköz húzza ki függőleges zacskóvá, és ezzel egyidejűleg előzetes lezáráson esik át hosszanti és keresztirányú zárómechanizmusok segítségével. A kimért port automatikusan az előre-formázott csomagolózsákba adagolják, a töltési műveletet a zacskókészítéssel szinkronizálva, így biztosítva az egyes tasakok anyagának egységességét.
A feltöltés után a keresztirányú zárómechanizmus végzi el a végső lezárást és vágást, egyedi csomagolózsákot képezve egy lapos, biztonságos tömítéssel, amely megakadályozza a por kiszivárgását. A kész zsákokat ezután a kiürítő nyíláson keresztül továbbítják a következő folyamathoz, így biztosítva a folyamatos termelést. A teljes folyamatot PLC vezérlőrendszer irányítja, a paraméterek érintőképernyőn keresztül rugalmasan állíthatók, így biztosítva a berendezés hatékony, stabil és automatizált működését.
Termékek paraméterei
| Név | por tasak rúd csomagoló gép |
| Táska stílus | normál pálcacsomag, kerek{0}}sarokpálca, bármilyen más szabálytalan alakú pálca |
| Kapacitás | 30-60 zsák percenként |
| Kitöltési tartomány | 1-50g |
| Méret | (H) 50-150 mm (Szé) 15-50 mm |
| Hatalom | 1200 W |
| Feszültség | AC 380V 3 fázis 50 Hz |
| Súly | 380 kg |
| Teljes méretek | 850*880*1950 mm (H*Sz*Ma) |
Termékek Részletek







A cég bemutatása
A Guangzhou Western Industrial Co., Limited a csomagolóiparban használt függőleges formájú-kitöltő-tömítésű csomagológépek gyártására, értékesítésére és szervizelésére specializálódott. Globális piacaink közé tartozik az élelmiszer-, ital-, táplálék- és vegyipar. Nagy sebességű-folyamatos-mozdulattartós csomagoló- és tasakcsomagoló gépeket, valamint függőleges zsákolók széles választékát kínáljuk, amelyek különféle típusú zacskók-gyártására képesek, a piramiszacskótól a szabálytalan-alakú tasakokig-, amelyek bármilyen formára szabhatók.
Fényképezés az ügyfelekkel








Népszerű tags: porzacskó rúd-csomagológép, Kína porzacskó-rúd-csomagológép-beszállítói, gyártói, gyárai
















