Termékek
Tejzacskó csomagológép
A Guangzhou Western Packing Co., Ltd. az egyik legtapasztaltabb tejtasak csomagológép gyártó és szállító Kínában. Szeretettel üdvözöljük, hogy gyárunkból vásároljon kiváló minőségű, Kínában gyártott tejtasak csomagológépet. Egyedi megrendeléseket is elfogadunk.
|
|
|
Termékleírás
Az egysávos-tejzacskós csomagológép egy teljesen automatikus függőleges csomagolóberendezés, amelyet kifejezetten poranyagokhoz fejlesztettek ki. Hátsó-pecsétes zacskó-gyártási szerkezetet és egysoros-csomagolási formátumot alkalmaz, egyetlen egységbe integrálva az automatikus adagolást, a tasakkészítést, a töltést, a lezárást és a darabolást, így biztosítva a portermékek folyamatos, hatékony és stabil csomagolását.
A berendezés nagy pontosságú-csavaros adagolórendszerrel van felszerelve, amely rugalmasan állítható a különböző poranyagok jellemzőihez, így biztosítva a pontos adagolást és az egyenletes adagolást, valamint hatékonyan csökkentve az anyagveszteséget. Az egész gép PLC intelligens vezérlést alkalmaz, egy emberi-gép érintőképernyős kezelőfelületével kombinálva, így a paraméterek beállítása intuitív, a működés stabil, a karbantartás pedig egyszerű.
Az egy-hátsó-pecsétes zacskóporos csomagológép kompakt szerkezettel, kis alapterülettel, erős és esztétikus tömítésekkel, valamint a becsomagolt termék kiváló zárásával rendelkezik. Alkalmas különféle csomagolási specifikációkhoz és kompozit csomagolófólia anyagokhoz. Széles körben használható az élelmiszeriparban, a gyógyszeriparban, a vegyiparban, a peszticidiparban és a napi vegyiparban, és ideális berendezés portermékek automatizált és kis{4}}zacskós csomagolásához.
Termékek paraméterei
| Név | tejes tasak csomagoló gép |
| Táska stílus | normál pálcacsomag, kerek{0}}sarokpálca, bármilyen más szabálytalan alakú pálca |
| Kapacitás | 30-60 zsák percenként |
| Kitöltési tartomány | 1-50g |
| Méret | (H)50-150mm (W)15-50mm |
| Hatalom | 1200 W |
| Feszültség | Egy C380V 3 fázisú 50 Hz |
| Súly | 380 kg |
| Teljes méretek | 850*880*1950 mm (H*Sz*Ma) |
Termékek Részletek







A cég bemutatása
A cég folyamatosan fektetett be a kutatásba és fejlesztésbe, és fokozatosan létrehozott egy professzionális és tapasztalt K+F csapatot, amely határozottan támogatja a technológiai innovációt és a termékek korszerűsítését, és számos szabadalmat szerzett.
Fényképezés az ügyfelekkel
Különböző projektek együttműködése és lebonyolítása során csoportképeket készítettünk különböző iparágakból érkező ügyfelekkel. Minden fotó a sikeres berendezés-szállítás, üzembe helyezés és az ügyfelek jóváhagyásának pillanatát rögzíti, tanúja a köztünk fennálló bizalomnak és együttműködésnek, bizonyítva erőnket és felelősségvállalásunkat abban, hogy folyamatosan stabil felszerelést és professzionális szolgáltatást biztosítunk ügyfeleinknek.








Népszerű tags: tejtasak csomagológép, kínai tejtasak csomagológép beszállítók, gyártók, gyár
















