Termékek
Teljesen automatikus sampon tasak csomagológép
Termékleírás
![]() |
|
2. A teljesen automatikus sampon tasakos csomagológép 4-12 sávot tud testreszabni a táska méretének megfelelően.
3. Ez a teljesen automatikus sampon tasakos csomagológép automatikusan befejezi a töltőanyag szállítását, a zacskókészítést, a töltést, a lezárást és a dátumkódolást. A többsávos gép kialakítása javítja a munkaképességet, a tömítés típusa a gyártási igényeknek megfelelően testreszabható. Csomagolásra alkalmas sampon, szósz, méz, gyümölcslekvár és ketchup.
Termékleírások
| Modellszám | WP-880Y-4 |
| Kapacitás | 25-35 db/perc/sáv |
| Kitöltési tartomány | 1-20g |
| Méret | Hosszúság (L) 30-150 / Szélesség (Sz) 70-110 |
| Hatalom | 4500W |
| Feszültség | 220V/380V 50-60Hz |
| Csomagolóanyag | Nem szőtt szövet, PE/PET, NYLON/PE stb. |
| Súly | 750 kg |
| Dimenzió | 1797*1750*2313 (mm) (H*Sz*Ma) |
Részletek Képek




Cég bemutatkozása

Guangzhou Western Industrial Co., Korlátozott gyártású vertikális formázó, töltő és lezáró csomagológépek értékesítése és szervizelése a csomagolóipar számára. Globális piacaink közé tartoznak az élelmiszerek, italok, táplálék- és vegyszerek. Nagy sebességű, folyamatos mozgású pálcás csomagoló és tasakos csomagológépeket kínálunk. És sok más függőleges táska, amely sokféle táskastílust készít – a piramistáskáktól a szabálytalan alakú táskákig – bármilyen formát testre szabhat.
Cégbemutató
A 2014-ben alapított Guangzhou Western Packing Co. Limited egy professzionális gyártó, amely integrálja a kutatás-fejlesztést, a gyártást és a kereskedelmet, és évek óta elkötelezettek vagyunk a csomagológépek mellett. Professzionális K+F csapatunk van. Így nagyobb a versenyképességünk, fejlettebb feldolgozási képességünk és tudományos menedzsmentünk.
Fényképezés az ügyfelekkel
A nyugati csomagolószolgálati csapat nagyon professzionális és érzékeny. Nem számít, milyen problémákkal találkoznak az ügyfelek, gyorsan tudnak segítséget és megoldást nyújtani.
Nyugati csomagolás--Innováció, minőség, mindenki számára előnyös.








| NEM. | Tétel | Márka |
| 1 | PLC | SIEMENS (Németország) |
| 2 | HMI | SIEMENS (Németország) |
| 3 | Hőmérséklet szabályozó | OMRON |
| 4 | Promiximity kapcsoló | OMRON |
| 5 | Relé | OMRON |
| 6 | Por kapcsoló | SCHNEIDER |
| 7 | Pneumatikus alkatrész | Air Tec |
| 8 | Szerver húzómotor | Delta |
Népszerű tags: teljesen automatikus sampon tasakos csomagológép, Kína teljesen automatikus sampon tasakos csomagológép beszállítók, gyártók, gyár












